DANIŞMANLIK & 4PL

Logist nakliyat olarak ihtiyaç durumunda operasyonlarınızı bizimle gerçekleştirmekten bağımsız olarak tedarik zinciri içerisinde yer alan hizmet sağlayıcılarınızın yönetiminizi sağlıyoruz, operasyonel süreçlerinizi analiz edip optimum çözümleri implemente ediyoruz ayrıca bu çözümlere bağlı personelinize gelişen lojistik süreçleri ile ilgili eğitimler veriyoruz.

Bütün bu süreçleri gerçekleştirirken temel ilkemiz sürdürebilir başarıdır. Lojistik sektörünün son 20 yılını incelediğimizde çok hızlı bir gelişim gerçekleşmiştir. Özellikte üretim sektöründe üretim tekniklerinin, kalite prensiplerinin ve buna bağlı satınalma süreçlerinde taşların yerine otruduğunu ve akabinde 20 yıl öncesinde çok ta detayları incelenmeyen lojistik sektörü işletmelerin gelişimlerinin tamamlanması için en önemli unsur haline gelmiştir. Bu anlamda lojistik sektöründe hem teknolojik unsurlar hem know-how işletmelerin bu anlamda en büyük eksikliği olduğu gözlemlenmektedir.

Logist olarak bu eksiği sektördeki uzman ekiplerimizle hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeksizin, işletmelerinize sürdürebilir olarak uygulanması konusun da destek veriyoruz.